KURUMSAL

Atılım İnşaat

Atılım İnşaat Grubu 1997 yılında Adana/TÜRKİYE merkezli olarak İnşaat ve Telekom sektöründe çalışmak üzere kurulmuş ve 1997 yılından itibaren global çözüm üreticileri ile işbiriliği yaparak Telekom ve Ulaşım sektörlerinde uçtan uca çözümler sağlayabilme seviyesine ulaşmıştır. Atılım; Adana ofislerinden tüm Türkiye’ de ve komşu ülkelerde hizmet vermekterdir.

Atılım İnşaat Group has been founded in 1997 located in Adana/TURKEY to make projects in Telecommunication and civil construction areas. Atılım started to make cooperation since 1997 with global telecom solution providers companies to make end to end projects in telecommunication and transportation business. Atılım continues to give services regionwide via Adana offices.

MİSYON

Müşterilerimize başarılı projeler yapmak için uçtan uca akıllı ve anahtar teslim çözümleri zengin profesyonel hizmetlerle vermektir.

Our mission is to supply end to smart & turnkey soliton with a wide range of professional services to make succes

VİZYON

İlk defada ve her defada akıllı ve güncel çözümleri müşterilerimize sunarak onların kalıcı ve tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Our vision is to become permanent & preferable partner of our customers by providing up to date & smart solutions at t

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Atılım İnşaat organizasyonunda öncelikli ilkelerdendir. Müşteri isteklerini doğru biçimde anlamak ve beklentilerini aşma için çok çalışmak Atılım İnşaat’ ın taahhütüdür. Atılım İnşaat müşteri memnuniyetini ölçmek ve analizler yapmak için kendi sistemini geliştirmektedir.

Customer satisfaction is a top priority in Atılım organisation. Atılım commitment is to work hard to understand customer needs and exceed customer expectations. Atılım is developing system to analyse and measure customer satisfaction rates.